Szklane Panele i Zabudowy Na Wymiar

Na bieżąco śledzimy trendy na runku paneli i zabudów szklanych dlatego możemy zaoferować Państwu najnowsze rozwiązania w tym zakresie. Wiemu co obecnie cieszy się dużą popularnością i funkcjonalnością. Z tego względu, jeśli nie są Państwo do końca zdecydowani, służymy fachowym doradztwem. Dużą popularnością cieszą się konstrukcje zabudów ze szkła w czarnych ramach.

Dzięki takiemu dodatkowi, każde wnętrze nabiera nowego charakteru i elegancji, doskonale komponuje się z istniejącym wnętrzem bez względu na to czy jest ono utrzymane w charakterze tradycyjnym czy też nowoczesnym. Kształt i wygląd dopasowujemy do Państwa potrzeb i wymagań, przez co nasze projekty są bardzo elastyczne i mogą spełnić Państwa nawet najwyższe wymagania. Tego rodzaju rozwiązania mogą być wykorzystane od drobnych, stałych elementów szklanych po większe, które znajdą zastosowanie jako drzwi lub ścianki do powierzchni prysznicowej.

Produkowane przez nas panele szklane mogą służyć do zabudowy całych ścian, które doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach buirowych nadając im ekskluzywny charakter i wygląd. Jest to nieskomplikowane rozwiązanie na odseparowanie powierzchni zarówno dla osób ceniących sobie minimalizm jak i nowoczesny styl. Zabudowy i panele szklane to wszystkiego rodzaju konstrukcje ze szkła hartowanego jakie sobie Państwo możecie zażyczyć.

Zbudujmy Coś Razem

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu.

FancyGlass Karol Teofilak
NIP: 7571487507 Regon: 384832036
Warszawa

tel. 536 995 166

Przyjeżdżam na pomiary po uzgodnieniu pisemnym/telefonicznym.