Kabiny Prysznicowe Na Wymiar Warszawa

Łazienka to miejsce w którym mamy czuć się komfortowo i swobodnie. Ważne jest aby ta przestrzeń była schludna i estetyczna. Dlatego bardzo ważnym elementem wykończenia są wszystkie drobne elementy, które muszą ze sobą odpowiednio współgrać.

Wszystko musi być wykonane w sposób spójny i harmonijny. Z tego względu nasze szklane kabiny prysznicowe na wymiar są nieodzownym elementem dopełnienia wyglądu każdej łazienki. Starannie dopasowane do wnętrza i precyzyjnie wykonane będą estetycznie komponować się z resztą wystroju.

Starannie dobrana i wykonana kabina prysznicowa to nie tylkoo estetyka ale również należyty poziom higieny w każdej łazience. Wykonujemy szklane kabiny prysznicowe pod indywidualne zamówienia zgodnie z dostarczonym projektem. Elementy wykończeniowe naszych szklanych kabin na wymiar są dopasowywane do instniejącego wnętrza, dzięki czemu jeśteśmy w stanie nadać ekskluzywny wygląd każdej łazience.

Higiena ponad wszystko
Higiena jest niezwykle istotna w każdej łazience. Z tego względu nasze szklane kabiny są łatwe w czyszczeniu. Dzięki temu każda nasza kabina stanowi elegancki element wnętrza. Dzieje się tak za pomocą specjalnej powłoki, która łatwo się czyści tym samym ułatwiając zachowanie czystości w kabinie. Specjalna powłoka którą pokryte jest szkło skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia i innych osadów na ścianach kabiny.

Zbudujmy Coś Razem

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu.

FancyGlass Karol Teofilak
NIP: 7571487507 Regon: 384832036
Warszawa

tel. 536 995 166

e-mail fancyglass@wp.pl

 

Przyjeżdżam na pomiary po uzgodnieniu pisemnym/telefonicznym.